Junior Java Fejlesztő

Állásajánlat a Services4-IT-nél

Feladatok: • Számlázási platformhoz kapcsolódó folyamatok fejlesztése • Specifikációk kidolgozása a saját területeden, programozás, tesztelés és dokumentáció készítése • Üzemeltetés támogatása • 3rd level support

Feltételek

• Befejezett felsőfokú tanulmányok informatika területén • 2-3 év SW fejlesztői tapasztalat • JAVA nyelv ismerete • Adatbáziskezelésben való jártasság (Oracle, SQL) • Unix gyakorlati ismerete (Shell szkript) • Agilis módszertan alapú projektben szerzett tapasztalat (például a SCRUM-ban) • Középfokú német nyelvtudás szóban és írásban, angol szakami nyelv ismerete

Előnyt jelent

• NonSQL adatbázis ismeret (pl. MongoDB) • FrontEnd/ Desk API/ Microservices fejlesztői tapasztalat • Netcracker termékek ismerete (RBM) • SAP-ban szerzett tapasztalat • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat • Korábbi tapasztalat számlázási területen

Amit mi nyújtunk

• Rugalmas munkaidő • Előrelépési és fejlődési lehetőség • Céges laptop és mobiltelefon • Home office lehetőség • Német és angol nyelv napi szintű használata • Belvárosi iroda

Áttekintés

Munkavégzés helye: Home Office, Budapest, Pécs
Munkavégzés nyelve: Német, Angol, Magyar
Tapasztalat: Junior
Munkaidő: Teljes munkaidő
Utazási arány:
Állásazonosító: S4-H0191
decorative-line