ServiceNow fejlesztő

Állásajánlat a Services4-IT-nél

Feladatok: • ServiceNow platformunk aktív és vezető tervezése • Új, technológiai alapú szolgáltatási megoldások koncepciója és megvalósítása az üzleti egységekkel szoros együttműködésben • Specifikációk kidolgozása, új megoldások értékelése, valamint ServiceNow platformunk folyamatos fejlesztése • Komplex backend és frontend megoldások fejlesztése • Konzultáció az üzleti egységekkel

Feltételek

• (Gazdasági) informatika vagy hasonló informatikai végzettség. • ServiceNow-val kapcsolatos tapasztalat (fejlesztés, adminisztráció, konfiguráció, bevezetés, ITSM/ITBM-specifikus ismeretek). • Alapos ismeretek JavaScript, CSS, HTML, AngularJS, jQuery téren • A Scrum és az agilis fejlesztés ismerete, valamint ITIL ismeret • Jó német és angol nyelvtudás

Előnyt jelent

• Tanácsadói készség, következetes végrehajtás, kezdeményezőkészség és ügyfélközpontúság. • Professzionális megjelenés, analitikus készség és eredményorientált munkavégzés

Amit mi nyújtunk

• Rugalmas munkaidő • Előrelépési és fejlődési lehetőség • Céges laptop és mobiltelefon • Home office lehetőség • Német és angol nyelv napi szintű használata • Belvárosi iroda

Áttekintés

Munkavégzés helye: Home Office, Budapest, Pécs
Munkavégzés nyelve: Német, Angol, Magyar
Tapasztalat: Medior
Munkaidő: Teljes munkaidő
Utazási arány: 10%
Állásazonosító: S4-H0185
decorative-line